12507418_10207335428676750_2807514470531

HİZMETLER

"İşimiz Zor Yolları Kusursuzca" Geçmek

Öğrenci Taşımacılığı

KIZILDAĞLILAR, öğrenci servislerinde güvenlik ve seyahat koşulları, miniklerimizin rahatı ve güvenliği düşünülerek değiştirilmiştir. Tamamı emniyet kemerli koltuklar, araç içindeki yardımcı elemanlar ve tamamı eğitimleri her yıl devam eden sürücüleri ile çocuklarınız emin ellerdedir. Öğrenci taşımacılığında kullanılan araçların tamamı S plakalı, koltuk sigortalı ve kaskoludur.

Personel Taşımacılığı

Personel taşımacılığı konusunda ki tecrübesi, eğitimli ve güler yüzlü personeli ile KIZILDAĞLILAR, kaliteli ve güvenli personel taşımacılığı alanında sektörünün en disiplinli firmasıdır. Esnek güzergah sistemi, uzun yol seyahat konforunda personel taşımacılığı, S plaka uygulaması ile siz sayın misafirlerimize iyi yolculuklar dileriz. KIZILDAĞLILAR TURİZM müşterilerini "yolcu" kavramı içinde görmez. Araçlarımızı kullanan her insan bizim en kıymetli misafirimizdir. KIZILDAĞLILAR ekibi her zaman bu anlayışla çalışır.  

Malzeme ve Yük Taşımacılığı

KIZILDAĞLILAR TURİZM malzeme ve yük taşımacılığı konusunda da profesyonel anlayışta çalışır. KIZILDAĞLILAR özellikle ağır tonajlı iş makinaları ya da parçalarını taşıma konusunda 15 yıllık tecrübeye ve bilgiye sahiptir. Bunun yanı sıra sınırlı kimyevi madde taşıma iznine sahiptir. Bu araçlarımızda sürücülük yapan personelimiz de kapsamlı olarak konu ile ilgili eğitimlerden geçerler. Sürücülerimiz özellikle likit yani sıvı yük taşıma konusunda da bilgili ve tecrübelidirler.